Rede 7 023-17-924 “Apollon”

Rede 7.

023-17-924 “Apollon” er bl.a far til:

023-18-822 “Zina” har flg. plac. 11-14-26-85 i sek.54 på 1 år.

023-19-159 “Emma” har flg. plac. 7-10-13-19-21-29-33-35 osv. ialt 16 plac. i sek.54 som 2 års.

023-19-131 “Fiona” har flg plac. 14-17-33-39-126-134 osv. ialt 6 plac. i sektion på 1 år.

023-20-220 “Falcao” har flg. plac. 18-19-20-21-38 osv. ialt 9 plac. sek.54 som unge og 1 års.

023-20-221 “Abraham” har 7 plac. i sek.54 som unge og 1 års.

023-21-308 har 3 plac. i sek.54 som unge

 

023-17-924 “Apollon” er bl.a bror til:

023-13-502 “Patricia” som har flg. plac. 2-2-3-3-4-4-12-15-15-18-20-23-25 osv. ialt 26 plac. i sek.54 på 3 år.

2. Olympiade klasse B – DdB 2016.

2. Es-due Sprint – Hunner Sek.54 2014

2. Es-due Mellem – Hunner Ddb/sek.54 2015.

2. Es-due Mellem – Hunner Ddb/sek.54 2016.

 

023-14-622 “Isabella” som har flg. plac. 1-4-4-6-9-9-9-9-11-11-12-15-18-20 osv. 28 plac. i sek.54 på 3 år.

2. Es-due Mellem Sport DdB – Hunner 2016.

5. Es-due Mellem DdB – Hunner 2016.

5. Es-due Mellem Sport Ddb – Hunner 2017.

 

023-15-709 “Adolf” har flg. plac. 1-6-7-9-10-12-14-14-15-15-17-18-18-19-19-20-22-26-26-30 osv. ialt 38 plac. i sek.54 på 5 år. 

12. Olympiade klasse B – DdB 2019. 

5. Es-due åben Ddb/Sek.54 – Hanner 2018. 

7. Es-due Lang Ddb/Sek.54 – Hanner 2020.

 

023-09-751 “Frida” som har flg. plac. 1-3-4-6-13-25-31-31-34-35 osv. ialt 21 plac. i sektion 54 på 5 år.

023-10-214 “Medina” som har flg. plac. 1-4-5-6-7-12-22-40-51-67-82-122-124 i sek.54 på 4 år.

023-13-1270 “Frederikke” som har flg. plac. 5-10-14-16-21-22-23 osv. ialt 18 plac. i sek.54 på 3 år.

 

023-17-924 “Apollon” er søn af 023-05-148 “Sokpot” som er bedstefar til: 

023-11-321 “Tim” 2 x Sektionsvinder.

023-13-525 “Columbine” 1 x Sektionsvinder.

023-13-526 “Colombo” 1 x Sektionsvinder.

023-13-532 “Jack” 1 x Sektionsvinder.

023-14-652 “Oluf” 1 x Sektionsvinder.

023-15-716 “Berta” 1 x Sektionsvinder.             

023-16-401 “Mario” 1 x Sektionsvinder.    

023-17-919 1 x Sektionsvinder.

023-17-922 1 x Sektionsvinder.

023-17-975 “Tonne” 1 x Sektionsvinder.

023-18-48 “Larsen” 2 x Sektionsvinder.

 

023-17-924 “Apollon” er søn af 023-13-502 “Patricia” som har flg. plac. 2-2-3-3-4-4-12-15-15-18-20-23-25 osv. ialt 26 plac. i sek.54 på 3 år.

2. Olympiade klasse B – DdB 2016.

2. Es-due Sprint – Hunner Sek.54 2014

2. Es-due Mellem – Hunner Ddb/sek.54 2015.

2. Es-due Mellem – Hunner Ddb/sek.54 2016.

 

023-13-502 “Patricia” er mor til:

023-16-818 “Fabiola” har flg. plac. 1-1-2-2-2-3-3-3-3-4-5-7-8-8-8-9-10-11-11-14-15-17-22-26-26-27-34-38-40-201 osv. ialt 30 plac. i sek.54 på 3 år.

5. Olympiade klasse B – DdB 2019.

1. Es-due åben Ddb/sek.54 – Hunner 2019.

2. Es-due Mellem S. DdB/sek.54 – Hunner 2017.

3. Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2018.

5. Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2017.

5. Es-due Mellem S. Ddb/sek.54 – Hunner 2018.