Rede 12 023-21-348 “Stefanie”

Rede 12.

023-21-348 “Stefanie” er datter af 023-14-652 “Oluf” som har flg. plac. 1-2-2-3-4-4-5-5-6-7-8-8-8-9-12-15-19-21 osv. ialt 32 plac. i sek.54 på 4 år.

4. Es-due Mellem DdB/sek.54 – Hanner 2016.

 

023-14-652 “Oluf” er bl.a far til:

023-18-5 “Oskar” har flg. plac. 1-13-22-23-35 osv. i alt 12 plac. i sek.54 på 3 år.  

023-19-118 “Michelle” har flg. plac. 6-36-43-50 osv. ialt 12 plac. i sek. 54 som 2 års.

 

023-18-91 har 9 plac. i sektion 54 på 2 år.

 

023-20-252 “Lady Gaga” har 5 plac. i sek.54 som unge og 1 års.  

 

023-14-652 “Oluf” er bedstefar til:

084-18-761 Sektionsvinder, Kapfløjet af Kurth Larsen 084

 

023-20-202 Sektionsvinder

 

023-20-203 “Karla” har flg. plac. 18-23-30-31-41-56 osv. ialt 11 plac. i sek.54 som 1 års.

 

023-20-216 “Matias” har flg. plac. 10-22-28 osv. ialt 12 plac. i sek.54 som unge og 1 års.

 

023-20-250 “Baron” har flg. plac 5-6-7-12-15 osv. ialt 9 plac. i sek.54 som 1 års.

 

023-14-652 “Oluf” er oldefar til:

196-21-25 Sektionsvinder, Kapfløjet af KR. E. Christensen 196 “Vrå”

 

“023-14-652 “Oluf” er søn af 023-12-451 “Wim Junior” som bl.a er far til:

023-18-48 “Larsen” har flg. palc. 1-1-2-2-4-6-6-8-9-10-14-20-28 osv. ialt 16 plac.i sek.54 på 2 år.

6. Olympiade klasse A – DdB 2020.

1. Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hanner 2020.

2. Es-due Sprint sek.54 – Hanner 2019.

7. Es-due Sport Ddb/sek.54 – Hanner 2020.

 

023-17-922 “Jesper” har flg. plac. 1-5-10-10-19-20-21-29-31-40 osv. ialt 21 plac. i sek.54 på 2 år. 

 

023-13-526 “Columbo” 1 x Sektionsvinder.

 

023-17-954 “Junker” har flg. plac. 3-9-16-17-23-24-27-34 osv. ialt 14 plac. i sek.54 på 2 år.

10. Es-due Sprint Sek.54 – Hanner 2018.

 

023-15-766 “Charlie” har flg. plac. 4-5-5-6-8-13-13-22-35 osv. ialt 18 plac. i sek.54 på 3 år.

 

023-15-770 “Frede” har flg. plac 2-2-8-12-16-20-24-24-27-27 osv. ialt 29 plac. i sek.54 på 4 år.

 

023-14-612 “Linet” har flg. plac. 3-11-20-20-29-35-71-81-123-153 som unge og 1 års.

4. Es-due unger sek.54 2014.

 

023-14-613 “Seep” har flg. plac. 9-21-29-37-170-180 som unge og 1 års.

5. Es-due Unger sek.54 2014.

 

023-14-652 “Oluf” er søn af 023-08-26 “Oline” som bl.a er mor til:

023-12-481 som har flg. plac. 2-4-4-5-5-6-25 osv. ialt 16 plac. i sek.54 på 2 år.

1. Es-due Sprint sek.54 – Hanner.

 

023-12-482 har flg. plac. 2-18-19-20-39 osv. ialt 13 plac. i sek.54 på 2 år. 

 

Mor 023-21-348 “Stefanie” er 023-20-589 “Althea” som bl.a er halvsøster til:

023-16-818 “Fabiola” har flg. plac. 1-1-2-2-2-3-3-3-3-4-5-7-8-8-8-9-10-11-11-12-13-14-15-17-22-25-26-26-27-29-34-38-40-45-201 osv. ialt 35 plac. i sek.54 på 4 år.

5. Olympiade klasse B – DdB 2019.

8. Olympiade klasse B – DdB 2020.

1. Es-due åben Ddb/sek.54 – Hunner 2019.

2. Es-due Mellem S. DdB/sek.54 – Hunner 2017.

3. Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2018.

5. Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2017.

5. Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2020.

5. Es-due Mellem S. Ddb/sek.54 – Hunner 2018.   

                  

023-15-775 “Kit” har flg. plac. 3-13-17-26-26-28-30-31 osv. ialt 25 plac. i sek.54 på 3 år.

3. Es-due Sprint – Hunner sek.54 2016. 

3. Es-due Sprint – Hunner sek.54 2017. 

 

023-15-854 “Sonja” har flg. plac. 17-31-57-68 osv. ialt 12 i sek. 54 som unge og 1 års.

9. Es-due Sprint – Hunner sek.54 2017.

 

023-17-930 “Rikke” har flg. plac. 1-2-4-4-4-5-6-8-9-10-11-12-14-17-19-21-21-24-25 osv. ialt 36 plac. i sek.54 på 4 år.

15. Olympiade klasse D – DdB 2020. 

2. Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2020.

8. Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2019.

 

023-19-150 “Celina” har flg. plac. 5-10-20-23-29-30-32-34 osv ialt 17 plac. i sek.54 som 2 års.