Rede 21 023-12-451 “Wim-Junior”

Rede 21.

023-12-451 “Wim Junior” er bl.a far til:

023-14-652 “Oluf” har flg. plac. 1-2-2-3-4-4-5-5-6-7-8-8-8-9-12-15-19-21 osv. ialt 32 plac. i sek.54 på 4 år.

4 Es-due Mellem – Hanner DdB/sek.54 2016      

 

023-18-48 “Larsen” har flg. palc. 1-1-2-2-4-6-6-8-9-10-14-20-28 osv. ialt 16 plac.i sek.54 på 2 år.

6 Olympiade klasse A – DdB 2020.

1 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hanner 2020.

2 Es-due Sprint sek.54 – Hanner 2019.

7 Es-due Sport Ddb/sek.54 – Hanner 2020.

 

023-17-922 “Jesper” har flg. plac. 1-5-10-10-19-20-21-29-31-40 osv. ialt 21 plac. i sek.54 på 2 år. 

 

023-13-526 “Columbo” 1 x Sektionsvinder.

 

023-17-954 “Junker” har flg. plac. 3-9-16-17-23-24-27-34 osv. ialt 14 plac. i sek.54 på 2 år.

10 Es-due Sprint Sek.54 – Hanner 2018.

 

023-15-766 “Charlie” har flg. plac. 4-5-5-6-8-13-13-22-35 osv. ialt 18 plac. i sek.54 på 3 år.

 

023-15-770 “Frede” har flg. plac 2-2-8-12-16-20-24-24-27-27 osv. ialt 29 plac. i sek.54 på 4 år.

 

023-15-776 “Jeppe” har flg. plac. 16-19-21-22-26 osv. ialt 14 plac. i sek.54 på 2 år.

 

023-16-419 “Diva” har 8 plac. i sek.54 på 2 år. 

 

023-17-955 “Julius” har 16 plac. i sek.54 på 2 år. 

 

023-18-829 “Sara” har 9 plac. i sek.54 på 1 år.

 

023-19-169 “Leopold” har 5 plac. i sektion 54 på 1 år.

 

023-19-170 “Zico” har 7 plac. i sektion 54 på 1 år.

 

023-20-239 har 3 plac. i sektion 54 som unge.

 

023-14-612 “Linet” har flg. plac. 3-11-20-20-29-35-71-81-123-153 som unge og 1 års.

4 Es-due unger sek.54 2014.

 

023-14-613 “Seep” har flg. plac. 9-21-29-37-170-180 som unge og 1 års.

5 Es-due Unger sek.54 2014.

 

 

023-12-451 “Wim Junior” er bl.a bedstefar til:

023-18-5 “Oskar” har flg. plac. 1-13-23-35 osv. i alt 9 plac. i sek.54 på 2 år.

 

023-19-116 “Britni” har flg. plac. 2-10-11-47-60 osv. ialt 11 plac. i sek.54 som 1 års.

 

023-19-118 “Michelle” har 7 plac. i sek.54 som 1 års.

 

 

023-12-451 “Wim Junior” er bl.a bror til:

023-13-502 “Patricia” har flg. plac. 2-2-3-3-4-4-12-15-15-18-20-23-25 osv. ialt 26 plac. i sek.54 på 3 år.

2 Olympiade klasse B – DdB 2016.

2 Es-due Sprint – Hunner Sek.54 2014

2 Es-due Mellem – Hunner Ddb/sek.54 2015.

2 Es-due Mellem – Hunner Ddb/sek.54 2016.

 

023-14-622 “Isabella” har flg. plac. 1-4-4-6-9-9-9-9-11-11-12-15-18-20 osv. 28 plac. i sek.54 på 3 år.

2 Es-due Mellem Sport DdB – Hunner 2016.

5 Es-due Mellem DdB – Hunner 2016.

5 Es-due Mellem Sport Ddb – Hunner 2017.

 

023-09-751 “Frida” har flg. plac. 1-3-4-6-13-25-31-31-34-35 osv. ialt 21 plac. i sektion 54 på 5 år.

 

023-10-214 “Medina” har flg. plac. 1-4-5-6-7-12-22-40-51-67-82-122-124 i sek.54 på 4 år.

 

023-15-709 “Adolf” har flg. plac. 1-6-7-9-10-12-14-14-15-15-17-18-18-19-19-20-22-26-26-30 osv. ialt 38 plac. i sek.54 på 5 år. 

12 Olympiade klasse B – DdB 2019. 

5 Es-due åben Ddb/Sek.54 – Hanner 2018. 

7 Es-due Lang Ddb/Sek.54 – Hanner 2020.

 

023-13-1270 “Frederikke” har flg. plac. 5-10-14-16-21-22-23 osv. ialt 18 plac. i sek.54 på 3 år.

 

023-14-628 “Johsefine” har flg. plac. 5-9-12-13-13-25-25 osv. ialt 24 plac. i sek.54 på 3 år.

2 Es-due Unger sek.54 2014.