Rede B 023-20-116 “Britni”

Rede C.

023-19-116 “Britni” har flg. plac. 2-10-11-47-60 osv. ialt 11 plac. i sek.54 som 1 års.   

 

023-19-116 “Britni” er efter 023-15-770 “Frede” og 023-16-818 “Fabiola”.

 

023-15-770 “Frede” har flg. plac 2-2-8-12-16-20-24-24-27-27 osv. ialt 29 plac. i sek.54 på 4 år.

 

023-16-818 “Fabiola” har flg. plac. 1-1-2-2-2-3-3-3-3-4-5-7-8-8-8-9-10-11-11-12-13-14-15-17-22-25-26-26-27-29-34-38-40-45-201 osv. ialt 35 plac. i sek.54 på 4 år.

5 Olympiade klasse B – DdB 2019.

8 Olympiade klasse B – DdB 2020.

1 Es-due åben Ddb/sek.54 – Hunner 2019.

2 Es-due Mellem S. DdB/sek.54 – Hunner 2017.

3 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2018.

5 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2017.

5 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2020.

5 Es-due Mellem S. Ddb/sek.54 – Hunner 2018.  

 

 

Bedstefar til “Britni” er 023-12-451 “Wim Junior” som bl.a er far til:

023-14-652 “Oluf” har flg. plac. 1-2-2-3-4-4-5-5-6-7-8-8-8-9-12-15-19-21 osv. ialt 32 plac. i sek.54 på 4 år.

4 Es-due Mellem – Hanner DdB/sek.54 2016      

 

023-18-48 “Larsen” har flg. palc. 1-1-2-2-4-6-6-8-9-10-14-20-28 osv. ialt 16 plac.i sek.54 på 2 år.

6 Olympiade klasse A – DdB 2020.

1 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hanner 2020.

2 Es-due Sprint sek.54 – Hanner 2019.

7 Es-due Sport Ddb/sek.54 – Hanner 2020.

 

023-17-922 “Jesper” har flg. plac. 1-5-10-10-19-20-21-29-31-40 osv. ialt 21 plac. i sek.54 på 2 år. 

 

023-13-526 “Columbo” 1 x Sektionsvinder.

 

023-17-954 “Junker” har flg. plac. 3-9-16-17-23-24-27-34 osv. ialt 14 plac. i sek.54 på 2 år.

10 Es-due Sprint Sek.54 – Hanner 2018.

 

023-15-766 “Charlie” har flg. plac. 4-5-5-6-8-13-13-22-35 osv. ialt 18 plac. i sek.54 på 3 år.

 

023-15-776 “Jeppe” har flg. plac. 16-19-21-22-26 osv. ialt 14 plac. i sek.54 på 2 år.

 

023-16-419 “Diva” har 8 plac. i sek.54 på 2 år. 

 

023-17-955 “Julius” har 16 plac. i sek.54 på 2 år. 

 

023-18-829 “Sara” har 9 plac. i sek.54 på 1 år.

 

023-19-169 “Leopold” har 5 plac. i sektion 54 på 1 år.

 

023-19-170 “Zico” har 7 plac. i sektion 54 på 1 år.

 

023-20-239 har 3 plac. i sektion 54 som unge.

 

023-14-612 “Linet” har flg. plac. 3-11-20-20-29-35-71-81-123-153 som unge og 1 års.

4 Es-due unger sek.54 2014.

 

023-14-613 “Seep” har flg. plac. 9-21-29-37-170-180 som unge og 1 års.

5 Es-due Unger sek.54 2014.

 

 

Bedstefar til “Britni” er 023-13-1276 “Kette” som bl.a er far til:   

023-15-775 “Kit” har flg. plac. 3-13-17-26-26-28-30-31 osv. ialt 25 plac. i sek.54 på 3 år.

3 Es-due Sprint – Hunner sek.54 2016. 

3 Es-due Sprint – Hunner sek.54 2017. 

 

023-15-854 “Sonja” har flg. plac. 17-31-57-68 osv. ialt 12 i sek. 54 som unge og 1 års.

9 Es-due Sprint – Hunner sek.54 2017.

 

023-17-930 “Rikke” har flg. plac. 1-4-4-4-5-5-8-10-11-12-14-17-21-21-24-25-30 osv. ialt 30 plac. i sek.54 på 3 år. 

2 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2020

8 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2019

 

023-19-150 “Celina” har flg. plac. 10-20-23-30-32 osv ialt 10 plac. i sek.54 som 1 års.

 

023-18-78 “Don Leo” har flg. plac. 4-15-21-25-45 i sek.54 på 1 år. 

 

023-15-774 “Jonas” har flg. plac. 10-12-22-29-37 osv. ialt 12 plac. i sek. 54 på 2 år.