Rede F 023-17-930 “Rikke”

Rede F.

023-17-930 “Rikke” har flg. plac. 1-4-4-4-5-5-8-10-11-12-14-17-21-21-24-25-30 osv. ialt 30 plac. i sek.54 på 3 år.

15 Olympiade klasse D – DdB 2020. 

2 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2020.

8 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2019.

 

Far til 023-17-930 “Rikke” er 023-13-1276 “Kette” som bl.a er far til:

023-16-818 “Fabiola” har flg. plac. 1-1-2-2-2-3-3-3-3-4-5-7-8-8-8-9-10-11-11-12-13-14-15-17-22-25-26-26-27-29-34-38-40-45-201 osv. ialt 35 plac. i sek.54 på 4 år.

5 Olympiade klasse B – DdB 2019.

8 Olympiade klasse B – DdB 2020.

1 Es-due åben Ddb/sek.54 – Hunner 2019.

2 Es-due Mellem S. DdB/sek.54 – Hunner 2017.

3 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2018.

5 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2017.

5 Es-due Åben Ddb/sek.54 – Hunner 2020.

5 Es-due Mellem S. Ddb/sek.54 – Hunner 2018.   

 

023-15-775 “Kit” har flg. plac. 3-13-17-26-26-28-30-31 osv. ialt 25 plac. i sek.54 på 3 år.

3 Es-due Sprint – Hunner sek.54 2016. 

3 Es-due Sprint – Hunner sek.54 2017. 

 

023-15-854 “Sonja” har flg. plac. 17-31-57-68 osv. ialt 12 i sek. 54 som unge og 1 års.

9 Es-due Sprint – Hunner sek.54 2017.

 

023-19-150 “Celina” har flg. plac. 10-20-23-30-32 osv ialt 10 plac. i sek.54 som 1 års.

 

023-18-78 “Don Leo” har flg. plac. 4-15-21-25-45 i sek.54 på 1 år. 

 

023-15-774 “Jonas” har flg. plac. 10-12-22-29-37 osv. ialt 12 plac. i sek. 54 på 2 år.

 

 

023-13-1276 “Kette” er bl.a bedstefar til:

023-17-936 “Lambert” har flg. plac. 8-11-17-32-38 osv. ialt 17 plac. i sek.54 på 2 år.   

 

023-18-5 “Oskar” har flg. plac. 1-13-23-35 osv. i alt 9 plac. i sek.54 på 2 år.

 

023-19-102 “Alma” har 10 plac. i sktion 54 som 1 års.

 

023-19-116 “Britni” har flg. plac. 2-10-11-47-60 osv. ialt 11 plac. i sek.54 som 1 års.

 

250-19-2248 “Augo” har 6 plac. i sektion 54 som 1 års. 

 

 

Mor til 023-17-930 “Rikke” er 023-15-749 “Lulle” som bl.a er mor til:

023-18-860 “Astria” har flg. plac. 1-4-13-17-44 osv. ialt 9 plac. i sek. 54 på 2 år.

1 Es-due Åben Ddb/Sek.54 – Hunner 2020.

 

023-15-749 “Lulle” er bl.a søster til:

023-13-1270 “Frederikke” har flg. plac. 5-10-14-16-21-22-23 osv. ialt 18 plac. i sek.54 på 3 år.

 

023-09-751 “Frida” har flg. plac. 1-3-4-6-13-25-31-31-34-35 osv. ialt 21 plac. i sektion 54 på 5 år.

 

023-10-214 “Medina” har flg. plac. 1-4-5-6-7-12-22-40-51-67-82-122-124 i sek.54 på 4 år. 

 

023-14-622 “Isabella” har flg. plac. 1-4-4-9-9-9-11-11-15-20 osv. 20 plac. i sek.54 på 3 år.

2 Es-due Mellem Sport DdB – Hunner 2016.

5 Es-due Mellem DdB – Hunner 2016. 

5 Es-due Mellem Sport Ddb – Hunner 2017.

 

023-13-532 “Jack” har flg. plac. 1-7-11-12-16-17-22-23 osv. ialt 24 plac. i sek. på 3 år.

8 Es-due åben – Hanner Ddb/sek.54 2016.

 

023-13-531 “Stina” som har flg. plac. 7-14-17-18-18-30 osv. ialt 23 plac. i sek. på 3 år.

3 Es-due Sprint Sek.54 – Hunner.

 

023-13-1252 “Nanna” har flg. plac. 12-15-17-25-28-28-29 osv. ialt 18 plac. i sek. på 2 år.

6 Es-due Sprint sek.54 – Hunner 2014.  

4 Es-due Sprint sek.54 – Hunner 2015.

 

023-13-502 “Patricia” har flg. plac. 2-2-3-3-4-4-12-15-15-18-20-23-25 osv. ialt 26 plac. i sek.54 på 3 år.

2 Olympiade klasse B – DdB 2016.

2 Es-due Sprint – Hunner Sek.54 2014

2 Es-due åben – Hunner Ddb/sek.54 2015.

2 Es-due åben – Hunner Ddb/sek.54 2016.