Rede 1 023-05-148 ‘Sokpot’

Rede 1.

STAMHAN

 

023-05-148 “Sokpot” er bl.a far og bedstefar til følgende sektionsvinder:

023-09-751 “Frida” 1 x Sektionsvinder.

023-10-214 “Medina” 1 x Sektionsvinder.

023-14-622 “Isabella” 1 x Sektionsvinder.

023-15-709 “Adolf” 1 x Sektionsvinder.

023-13-525 “Columbine” 1 x Sektionsvinder.

023-13-526 “Colombo” 1 x Sektionsvinder.

023-11-321 “Tim” 2 x Sektionsvinder.

023-13-532 “Jack” 1 x Sektionsvinder.

023-14-652 “Oluf” 1 x Sektionsvinder.

023-15-716 “Berta” 1 x Sektionsvinder.

023-16-401 “Mario” 1 x Sektionsvinder.

023-16-818 “Fabiola” 1 x Sektionsvinder.

023-17-919 “Boris” 1 x Sektionsvinder.

023-17-922 “Jesper” 1 x Sektionsvinder.

023-17-975 “Tonne” 1 x Sektionsvinder.

 

023-05-148 “Sokpot” er bl.a far og bedstefar til følgende Es-duer:

023-13-502 “Patricia”
2. Olympiade klasse B – DdB 2016.
2. Es-due Sprint – Hunner Sek.54 2014
2. Es-due Mellem – Hunner Ddb/sek.54 2015.
2. Es-due Mellem – Hunner Ddb/sek.54 2016.

023-14-622 “Isabella”
2. Es-due Mellem Sport – Hunner Ddb/sek.54 2016.
5. Es-due Mellem – Hunner Ddb/sek.54 2016.
5. Es-due Mellem Sport – Hunner Ddb/sek.54 2017.

023-11-321 “Tim”
5. Es-due Sprint – Hanner sek.54 2012.

023-12-481 “Olé”
1. Es-due Sprint – Hanner sek.54 2014.

023-13-531 “Stina”
3. Es-due Sprint – Hunner sek.54 2014.

023-13-564 “Julie”
5. Es-due Sprint – Hunner sek.54 2014.

023-13-1252 “Nanna”
6. Es-due Sprint – Hunner sek.54 2014.
4. Es-due Sprint – Hunner sek.54 2015.

023-13-532 “Jack”
8. Es-due åben – Hanner Ddb/sek.54 2016.

023-14-620 “Sofus”
8. Es-due unger sek.54 2014.

023-14-652 “Oluf”
4. Es-due Mellem – Hanner DdB/sek.54 2016.

023-15-716 “Berta”
1. Es-due Mellem – Hunner Ddb/sek.54 2016.

023-15-709 “Adolf”
5. Es-due åben Ddb/sek.54 – Hanner 2018.

023-15-788 “Karoline” 
6. Es-due Lang Ddb/sek.54 – Hunner 2018.

023-16-818 “Fabiola”
2. Es-due Mellem S.sek.54 – Hunner 2017.
3. Es-due åben Ddb/sek.54 – Hunner 2018.
5. Es-due Mellem sek.54 – Hunner 2017.
5. Es-due Mellem S.sek.54 – Hunner 2018.

023-16-403 “Natalie”
10.Es-due sprint Sek.54 – Hunner 2018.

023-17-980 “Mette”
3. Es-due sprint sek.54 – Hunner 2018.

023-17-925 “Marie”
8.Es-due sprint Sek.54 – Hunner 2018.

023-17-954 “Junker”
10. Es-due Sprint Sek.54 – Hanner 2018.